Hakkımızda

Neden Biz? Kurumsal

Hakkımızda

MssDizayn web tasarım olarak Öncelikli hedefimiz müşteri memnuneyeti odaklı olup müşterilerimize kaliteli ve anlaşılır hizmeti sunmaktır. İşimizi severek yaparız. Her yaptığımız iş içimize sinmeli. Müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarız. Müşterilerimizin sayısını, en iyi hizmeti verebileceğimiz seviyede tutmaya özen gösteririz. Samimi olmayı severiz, çok merak ederiz, çok araştırırız, çok okuruz.

MssDizayn web tasarım hizmetleri en son teknolojilerle ( Php, xHtml, Html5, Css2, Css3, Ajax, jQuery ) Web tasarımlarımız ilk bakışta farkını hissettiren ve kullanışlı sayfalardır. Bunun yanısıra kartvizit, Broşür, Cep dosyası gibi kurumsal hizmetler sunmaktayız.

Yaptıklarımız

Web Tasarım

%60 %60 Tamamlandı

Kartvizit Tasarımı

%80 %60 Tamamlandı

Roll Up Tasarımı

%20 %60 Tamamlandı

Katalog Tasarımı

%25 %60 Tamamlandı

Kurumsal

MssDizayn Müşterilerinin ticari etkinliklerini artırmak ve markalaşma süreçlerinde, (Kurumsal Kimlik, Reklam Kampanyası, Web Sitesi ve yazılımı vb.) ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.
Reklam sektörüne farkımızı hissetirirken müşterilerimizinde farklılığını alanlarında başarılarıyla her kesime hissettirmektir.

Temel Değerlerimiz,

- Müşterilerimiz itici gücümüzdür, onlar için en üstün değerleri yaratırız.
- İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeyiz.
- Topluma ve ekonomiye katma değer sağlarız.
- Tek standardımız MÜKEMMELLİK'tir.
İnsanların kullandıkları ürünlerle ilgili talep ve beklentilerinin sürekli olarak değiştiği günümüzde, şirketimizde üretilen yazılım ve satılan ürünlerle ilgili talep ve beklentilerin en üst kalite seviyesinde karşılanması temel ilke olarak kabul edilmektedir.

Bu ilkeye bağlı kalınarak, müşterilerin tereddüt etmeden tercih edebilecekleri,

- Güvenli
- Standartlara uygun
- Estetik görünümlü
- Uygun maliyetli ürünlerin bulundurulması hedeflenmektedir.
MssDizayn web tasarım, bu hedeflerin gerçekleştirilmesini sağlamak üzere tüm çalışanların katılımı ile sürekli kendini yenileyen bir firma olacaktır.

Mutlu Müşterilerimiz